Досягнення закладу

ДНЗ "Слов'яночка" - базовий заклад навчання студентів  Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Авторський посібник "Безпечне довкілля", розроблений педагогами закладу зайняв І місце у конкурсі "Кращий навчальний посібник".

Також ДНЗ № 1 та його малюки є переможцями фестивалю дитячої творчості "Зимова феєрія". В грудні 2011 року була відзначена колективна робота" Карнавал ялинок".

Вихователь, "Спеціаліст ІІ категорії" Пльонсак Н.В. прийняла участь у міському конкурсі "Вихователь року" та перемогла в номінації "Вихователь-майстер".

Дидактична гра "Калейдоскоп світу" (автори Коваль Г.І., Курдеша Н.П.) стала переможцем в номінації "Дидактична гра" на ярмарку Фахових сподівань.
Вихованці нашого садочку неодноразово ставали переможцями міського фестивалю "Чарівна квітка".Гурток "Юні барабанщиці" зайняв 1 місце в номінації "Оригінальний жанр".
Педагогічному та батьківському колективу ДНЗ була винесена подяка Вінницької міської ради за зайняте ІІІ місце у міському огляді конкурсі стану готовності дошкільних навчальних закладів до роботи в новому 2012-2013 н.р., створення належних умов для повноцінного розвитку та виховання дітей.