Давайте познайомимось

За майже 30-ти річний період плідної педагогічної діяльності в нашому дошкільному навчальному закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально - виховного процесу.

Достатньо пройти світлими коридорами, заглянути в затишні групи, поспілкуватися з маленькими "чомусиками" і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя. Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збережені дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.

В садочку 13 груп: 10 - дошкільних, 3 - раннього віку.

Група раннього віку №1 «Дзвіночок»

Група №2 дітей молодшого дошкільного віку( 5- ий рік життя) «Веселий Сонях»

Група №3 дітей старшого дошкільного віку « Віночок»

Група №4 дітей старшого дошкільного віку « Ромашка»

Група №5 дітей молодшого дошкільного віку ( 5-ий рік життя) «Бджілка»

Група №6 дітей молодшого дошкільного віку « Калинонька»

Група №7 дітей старшого дошкільного віку « Джерельце»

Група №8 дітей молодшого дошкільного віку « Сонечко»

Група №9 дітей молодшого дошкільного віку( 5-ий рік життя) « Веселка»

Група №10 дітей молодшого дошкільного віку( 5-ий рік життя) « Квіточка»

Група №11 дітей раннього віку « Малятко

Група №12 дітей молодшого дошкільного віку «Казочка»

Група №13 дітей раннього віку « Веселі курчатка»

Для дітей працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал.

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі". Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна та танцювальна зала, спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки по всіх вікових групах, обладнання для загартування. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, хореографічні, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри ).

На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи:

- особистісно-орієнтований;

- діяльнісний;

- інтегрований;

- психологізація освітнього процесу;

- використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій, так і впровадження в практику інноваційних.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з врахуванням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Музично-естетична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система. В ДНЗ чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами: музичні центри, " караоке ", відеомагнітофон, телевізор. Організовані музкерівниками свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам.

Наявна велика база театральних костюмів, яка весь час поповнюється. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

Діти закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками багатьох заходів в місті: музичний фестиваль "Чарівна квітка", конкурси малюнків та інші.

Мета співробітництва з родинами вихованців не обмежується якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо догляду, виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групах, оформлення батьківських куточків, консультувань.

Очевидно, що сьогодні родина вибирає дитячий садок не за найближчим територіальним розташуванням, а за програмою розвитку малюка, найголовніше - за психологічним мікрокліматом у педколективі, створенням розвивального середовища, а головне - любові до дитини.

Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди. І саме тому заклад ДНЗ № 1 "Слов'яночка" це той, де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров'я дітей і про якісну підготовку до сучасної школи.